Pro rezervaci volejte +420 466 416 274

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

Užijte si zábavu v areálu sportu a dobrého jídla Pod Kunětickou horou

Přijeďte se pobavit do Pardubického kraje, na jeden z nejkrásnějších hradů, Kunětickou horu! Nabízíme vám vyžití pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Nasajte přátelskou atmosféru v našem areálu Pod Kunětickou horou.

Příjemná restaurace s chutnou kuchyní, sportovní areál, ranč, obora, nevšední ubytování, prostředí středověkého hradu a malebná východočeská krajina vám učaruje! Stačí jedna návštěva a budete se k nám chtít co nejdříve vrátit!

Jak se zabavit v okolí Restaurace pod Kunětickou horou?

Chcete se ubytovat v našich chatkách? Kontaktujte nás

na tel:466416274

Součástí naší restaurace je nejen stylové vnitřní posezení, ale v pěkném počasí můžete využít rozlehlou terasu s grilem a udírnou nebo se rychle občerstvit u stánku. Děti se zabaví na dětském hřišti nebo u obory se zvířaty.

Ve sportovním areálu ihned naproti restauraci poskytujeme ubytování ve 2 šestilůžkových chatkách (990 Kč/noc) s palandovými postelemi a sociálním zařízením a dále také čtyřlůžkovou chatku (550 Kč/noc) s venkovním sociálním zařízením. Součástí areálu jsou trampolíny pro děti i dospělé. V  létě rádi využijete  písčitý plácek na beach volejbal či petangue.

Celodenní program i pro firemní akce

Náš areál Pod Kunětickou horou využijete nejen na soukromé oslavy, narozeninové párty nebo svatby, ale také na zábavné firemní akce. Pro teambuilding, sportovní odpoledne či posezení je náš sportovní areál s restaurací ideální. Na přání vám zajistíme pečené sele ve Staročeské stodole a večery s hudbou.

Fotka 2

Fotka 1© 2020, Restaurace pod Kunětickou horou s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři a odkazy

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑