Pro rezervaci volejte +420 466 416 274

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

RSSRSS

Novinky

Na Svatého Martina husa na Kuňce bude snědená. Přijďte s celou rodinou užít si svátek Svatého Martina k nám do restaurace. Vaření nechte na nás, vy se můžete jen bavit.

Rozlučka s prázdninami a Dětský den na Kunětické hoře

Přijďte na Den dětí 2015 na Kunětickou horu. Čeká vás spousta srandy a program pro vaše ratolesti. Akci spojte s dobrým jídlem v naší restauraci a máte vyhráno.

Festival České hradyOd 24.-25. 7. 2015 se pod Kunětickou horou koná tradiční hudební festival České hrady. Už máte lístky? Nezapomeňte si také rezervovat stůl v naší restauraci, kde si v klidu vychutnáte české speciality.

Věra Špinarová na Kuňce

15.06.2015 08:01

Máte lístky na koncert rockové legendy Věry Špinarové? Tak to se určitě nemůžete dočkat úterý 23. 6. Spojte zábavu s dobrým jídlem a ještě před koncertem si pochutnejte na menu z naší restaurace.

Za kulturou: perfektní večeře, prohlídka hradu a divadlo

Tradiční představení Východočeského divadla se blíží a s ním i večerní prohlídky hradu Kunětická hora. Co si takhle užít ideální večer? Zastavte se v naší restauraci, pochutnejte si na menu a vyrazte za kulturou.

Pálení čarodějnic na Kunětické hoře

Již tradičně se na Kunětické hoře koná pálení čarodějnic, které je doprovázeno bohatým programem. Oslavte Filipojakupskou čarovnou noc, bavte se, jezte a pijte. Rádi vás přivítáme v naší Restauraci pod Kunětickou horou.

Velikonoční menu na Kuňce

19.03.2015 09:25

Velikonoční menu na Kuňce

Připravili jsme si pro vás tradiční velikonoční menu v Restauraci pod Kunětickou horou. Na hradě i v Perníkové chaloupce je pro vás a děti připraven zábavný program. Přijeďte s námi strávit příjemné Velikonoční pondělí.

Valentýnské menu

29.01.2015 14:24

Silvestr pod Kuňkou 2014

06.11.2014 15:07

Užijte si silvestr 2014 na Kuňce. Za cenu vstupenky 299 Kč vás čeká veselice s živou hudbou, bohatou tombolou, ohňostrojem a půlnočním přípitkem na terase.

Užijte si tématické večery v Restauraci pod Kunětickou horou

Chystáme pro vás speciální podzimní akce. Ochutnejte vynikajícího kohouta na víně nebo zajděte na zvěřinové hody. Dobré jídlo, pití a zábava na vás čekají v Restauraci pod Kunětickou horou.© 2019, Restaurace pod Kunětickou horou s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři a odkazy

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑