Pro rezervaci volejte +420 466 416 274

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

Romantická svatba na hradě Kunětická hora - zajistíme vám svatební hostinu!

04.02.2014 14:29

Romantická svatba na hradě Kunětická hora

Úžasná atmosféra Rytířského sálu na hradě Kunětická hora ještě umocní váš skvělý den. Reprezentační sál je zdoben diamantovou klenbou, jeho kapacita je celkem 80 osob. Mobiliář a květinová výzdoba jsou uspořádány na vaše přání. Obřad dokresluje živá hudba. Krásné kulisy hradu se budou perfektně vyjímat na svatebních fotografiích. I tak může vypadat váš nejdůležitější den v životě.

Jak zařídit svatební obřad na hradě Kunětická hora?

  • Rezervaci termínů proveďte na matrice pardubického magistrátu. Lze provést online a zároveň si tak rychle zkontrolovat dostupnost volných termínů. Pokud nelze zvolit žádné datum, znamená to, že všechny termíny jsou již plně obsazeny. Nový kalendář je zobrazen na přelomu listopadu a prosince.
  • Cena pronájmu Rytířského sálu je 4.235 Kč. V ceně je zahrnuto také uspořádání mobiliáře, květinová výzdoba a přípitek novomanželům.
  • Nejpozději 3 týdny před svatbou se snoubenci zúčastní osobní schůzky na hradě. Podrobně se tak seznámíte s průběhem obřadu a vyřešíte administrativu. Je nutné mít u sebe občanský průkaz a potvrzení z magistrátu.

Svatební hostinu obstaráme za vás

Zajistíme pro vás také jízdu kočárem.Ke svatebnímu dni neodmyslitelně patří také hostina a svatební menu. Snoubenci toho mají k zařizování spoustu, proto se o většinu věcí postaráme. Zajistíme také například kočár na projížďku, živou hudbu, karikaturistu, fotografa a další. V případě, že budete mít zájem o ubytování, máme k dispozici několik pokojů a svatební apartmá.

Vy se ale už jistě těšíte na hostinu! Nabízíme vám lahodné svatební menu v romantickém prostředí naší restaurace. A pozor - neplatíte za nájem prostor, ale pouze za samotnou hostinu! V případě krásného počasí můžeme uspořádat hostinu i pod širým nebem. Naplánujte si svůj svatební den do detailu a neváhejte nás kontaktovat. Bude nám ctí zúčastnit se tak velkého dne, jako je právě vaše svatba!

Chcete uspořádat svatební hostinu v Restauraci Pod Kunětickou horou? Napište nám!

Budeme rádi, když nám napíšete 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Restaurace pod Kunětickou horou s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři a odkazy

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑