Pro rezervaci volejte +420 466 416 274

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

Užijte si poslední dubnový den stylově - pálení čarodějnic pod Kunětickou horou!

01.04.2014 21:02

Užijte si poslední dubnový den stylově - pálení čarodějnic pod Kunětickou horou!

Víte, že 30. duben, na který připadá pálení čarodějnic, se nazývá také Filipojakubská nebo Valpružina noc? Pálení čarodějnic je dávný lidový zvyk, jímž se slaví příchod jara u zapálených ohňů. Oslavte tuto magickou noc pod středověkým hradem Kunětická hora. Večer zábavy, dobrého jídla a pití si nemůžete nechat ujít! V Restauraci pod Kuňkou pro vás máme připravené samé delikatesy a příjemné posezení.

Program pálení čarodějnic pod Kunětickou horou

Do hlavního programu jsou zařazeny vystoupení a show pro dospělé i děti. Uvidíte například vystoupení Václava "Upíra" Krejčího, taneční vystoupení skupiny T-BASS a během dne budete mít možnost několikrát spatřit gladiátorskou a koňskou show. A protože je noc ohňů, nesmí samozřejmě chybět dechberoucí ohňová show! Na své si přijdou i fanoušci hudby - můžete se těšit na vystoupení Xindl X, TATA BOJS, Adama Mišíka nebo kapely STRESOR. Večerem bude provázet již tradičně moderátor Pája Cejnar.

Důležité informace pro vás: Areál je otevřen od 15:00, program bude zahájen v 15:55. Do 18:00 činí vstupné 100 Kč, po 18:00 130 Kč. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma.

A co když se vám nebude chtít domů?

Po noci pálení čarodějnic nastává jeden z nejkrásnějších českých svátků - 1. máj, svátek zamilovaných. Nespěchejte domů a ubytujte se v našich útulných apartmánech. Jaro přivítáte pod rozkvetlými třešněmi pod hradem!

30. dubna bude v naší restauraci plno, zarezervujte si stůl co nejdříve!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Restaurace pod Kunětickou horou s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři a odkazy

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑