Pro rezervaci volejte +420 466 416 274

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

Užijte si s dětmi konec prázdnin na hradě Kunětická hora

01.08.2013 11:55

Užijte si s dětmi konec prázdnin na hradě Kunětická hora

Prázdniny utečou jako voda, vykouzlete svým dětem na tváři úsměv a užijte si poslední prázdninová odpoledne na pohádkovém dětském dni na hradě Kunětická hora. Budou vás provázet postavy v dobových kostýmech a samozřejmostí jsou i originální hry a soutěže.

V ceně vstupného je zahrnuta také prohlídka hradního paláce a doprovodný program. Vystoupejte s dětmi do vysoké hradní věže a kochejte se výhledem na Pardubice a okolí. Jednou z nejoblíbenějších dětských atrakcí je drak, který si ve zdech hradu střeží svoje hnízdo!

Dětský den se koná 25. 8. 2013 od 10:10 hod. Organizátorem je státní hrad Kunětická hora. Za rodinné vstupné zaplatíte 220 Kč. Základní vstupné je 80 Kč, snížené potom 60 Kč.

Na oběd a za zvířátky

Než půjdete na hrad, načerpejte síly! Zastavte se v naší restauraci Pod Kunětickou horou a dejte si vydatný oběd. Máme nový jídelní lístek, který vás určitě potěší. Nabídneme vám tradiční česká jídla i jídla na grilu. A protože půjdete na dětský den, nesmíme zapomenout ani na nejmenší. Určitě si pochutnají na kynutých knedlících nebo domácí svíčkové.

Zatímco rodiče budou odpočívat, děti se zabaví na novém dětském hřišti nebo můžou nakrmit ovce a kozy v blízké ohradě. Příjemně strávený den zakončete večeří či dezertem v naší restauraci!

Chcete si zarezervovat stůl? Kontaktujte nás!

Budeme rádi, když nám napíšete 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Restaurace pod Kunětickou horou s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři a odkazy

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑